پرسش و پاسخ های متداول


بیام یک مرکز تبلیغاتی است که با مشارکت کاربران در امور بهبود رتبه گوگل و الکسا فعالیت می کند. شما می توانید به عنوان یک تبلیغ کننده به عضویت سایت در آیید و رتبه سایت خود را بهبود دهید یا به عنوان کاربر ثبت نام کنید و با شرکت در فعالیت های سایت به کسب درآمد بپردازید.
تبلیغ کنندگان سایت به دنبال بهبود رتبه سایت خود در الکسا و گوگل هستند. کاربران سایت با جستجوی کلمات خواسته شده و کلیک روی تبلیغات، سایت را در انجام امور تبلیغاتی یاری می کنند. در این تجارت همه برنده هستند. مشتریان تبلیغاتی با استفاده از جدیدترین روش های تبلیغاتی رتبه خود را بهبود می دهند و کاربران نیز با استفاده از روشی کارآزموده به کسب درآمدی مطمئن و عالی می رسند
درآمد از هر جستجو در گوگل تقریبا 30 تومان است. می توانید روزانه ده ها تبلیغ موجود در سایت را انجام دهید و با صرف زمانی اندک به درآمدی مناسب برسید همچنین با امکان سیستم زیرمجموعه گیری در سایت میتوانید درآمد خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.
محدودیتی برای انتخاب لغات در گوگل وجود ندارد ولی بهتر است که همیشه لغات شما مربوط به آگهی و تجارت شما باشد چرا که شما در این صورت هزینه کمتری خواهید پرداخت و از بازدهی بیشتری از آگهی های خود خواهید گرفت. کلمات کلیدی که شما انتخاب می کنید باید فاکتورهای زیر را رعایت کند.
—از نظر گوگل، کلمات شناخته شده ای باشند یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند.
–سعی کنید کلمات انتخابی شما خیلی به صورت عام نباشند. یعنی به طور تخصصی تر محصول شما را معرفی کنند .به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیتان اعزام دانشجو به کشور مالزی می باشد بهتر است کلمه تحصیل در مالزی به جای کلمه تحصیل معرفی شود.
شما می توانید با استفاده از لینک و بنرهایی که در حساب کاربریتان قرار دارد، دوستان، آشنایان و یا بازدیدکنندگان سایت خود را به عضویت سایت درآورید و در ازای فعالیت آنان کسب درآمد کنید.
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب و سایت زرین پال انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت در زمان های مقرر موجود در صفحه برداشت وجه انجام می شود.
هر زمان درآمد شما به حد نصاب تعیین شده در صفحه برداشت وجه رسید میتوانید درخواست برداشت موجودی و انتقال به حساب بانکی خود را بدهید.
تبلیغات گوگل: در تبلیغات گوگل کاربران سایت کلمات خواسته شده را در گوگل جستجو می کنند و بعد از یافتن سایت مورد نظر روی لینک آن کلیک می کنند که تاثیری عالی بر بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو دارد. هزینه هر جستجو 40 تومان است.

©تبلیغات کلیکی گوگل کسب درآمد از جستجو بیام - biam.ir

قوانین | تماس با ما | سوالات متداول | خانه |آپلود رایگان